Autokosmetika a technická chemie

Přehled nabídky produktů autokosmetiky a další technické chemie.

Ceratec Liqui Moly
460 Kč

Keramická přísada do oleje - snižuje tření a opotřebení díky mikrokeramickým sloučeninám s extrémně vysokou chemickou stálostí, odolností proti vysoké teplotě a tlakovou...

Kód: 239
flc
439 Kč

Čistič pro palivové systémy benzínových motorů - Eliminuje znečištění způsobené provozem v celém palivovém systému.

Kód: 176
CRDSC
439 Kč

Čištění a ochrana pro dieselové systémy - Zajišťuje optimální rozprášení a nejvyšší účinnost dieselového paliva.

Kód: 170
dpfsc
439 Kč

Čistič filtru pevných částic - Pomáhá při regeneraci filtru pevných částic.

Kód: 164
vyr 1927vif benzin 500x500
65 Kč

Multifunkční přísada do benzínu - Účinná multifunkční přísada do všech druhů benzinu, která obsahuje mazivostní přísadu snižující spotřebu paliva v průměru o 5-7%.

Kód: 159
VIF Super Diesel Aditiv
65 Kč

Multifunkční přísada do motorové nafty s protikorozními účinky - Udržuje čistotu vstřikovacích trysek a chrání palivové čerpadlo před opotřebením.

Kód: 156/ZIM
17 klima fresh ac refresher citrus
od 303 Kč

Čištění a dezinfekce klimatizace - Zajistí čistý a svěží vzduch klimatizace, optimální chladící výkon a provoní celý interiér vozu.

Kód: 153/CIT
16 injector dismantling aid spray
311 Kč

Uvolňovač vstřikovacích trysek - Speciálně vyvinutý přípravek pro demontáž zaseknutých, zapečených vstřikovacích trysek, zapalovacích nebo žhavících svíček.

Kód: 150
15 ceramic grease
625 Kč

Vysokoteplotní keramická pasta - Vysokoteplotní keramická pasta s nanášecím štětečkem. Pasta má separační složky a inhibitory proti korozi. Je vysoce odolná tlaku, vodě, soli.

Kód: 147
Silicone Sealing Compound
413 Kč

Silikonová těsnící složka - Silikonová těsnící složka je alternativou pro obyčejné pevné těsnění. Zůstává pružná a stálá, trvale zapečetí a přemostí spoje různých velikostí.

Kód: 141/CER
13 power lube nano tec
327 Kč

Vysoce účinné mazivo na bázi nano částic - Vytváří vysoce efektivní nano bariéru mezi pohyblivými částmi, tvořenou nanočásticemi. Ideální pro extrémně namáhané pohyblivé...

Kód: 138
12 super start spray
357 Kč

Snadné startování motoru - PRO TEC Super Start Spay usnadňuje startování benzínových i dieselových motorů a šetří přitom motor a baterii.​

Kód: 135
Nahoru
Další produkty
39 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení