O nás


Protec Original je distributorem autochemie PRO TEC pro Českou republiku. S produkty Protec se můžete setkat pod naší značkou PROTEC ORIGINAL. 


O PRODUKTECH PRO TEC
Společnost PRO-TEC - světový výrobce petrochemických výrobků na údržbu a opravu v oboru motorových vozidel – působí na světovém trhu od roku 1988.

Dlouholetý vývoj, zkoušení, testování a certifikace výrobků jsou zárukou nejvyšší kvality. Zaručují optimální schopnost výkonu všech benzínových a dieselových motorů a jejich používáním se odstraňuje znečištění a zpryskyřičnatění dané provozem v celém olejovém a mazacím okruhu i v palivovém a chladicím systému. Díky tomu je optimalizován spalovací proces a výkon motoru je plně využit.

Filosofie společnosti, orientovaná na vývoj výrobků z obnovitelných zdrojů, šetrných pro životní prostředí, a na stále vyšší úroveň uspokojování nároků majitelů motorových vozidel, činí z PRO-TEC společnost s unikátním, praxí ověřeným sortimentem, vyhledávaným po celém světě. 


NAŠI ODBĚRATELÉ

Jihočeské LetištěPivovar SamsonStavebniny DektradePohony DexetBicaservis
Jihočeská univerzitaBiologické centrum AV ČRLesy a rybníky a.s.DukraAuto-Chromý
Lakovna KuboKarosárna KuboŠumavský pramen a.s.BBServisCyklo Eliáš
Malířství ŠtěpánekTruhlářství RousKulturistika.comSTK LádováSTK Jihotrans
Textykorekce.czNastavení-routeru.czKorektury-bakalářsképráce.czOblastní ředitelství ČMSS Martina Pánkaa mnoho dalších...